Serwis, naprawa drukarek epson


Oferujemy Państwu kompleksowy serwis drukarek atramentowych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych marki Epson. Wykonujemy standardowe przeglądy techniczne, jak i konserwacje. Stawiamy diagnozę oraz proponujemy rozwiązanie problemu. Zajmujemy się usuwaniem usterek, wymianą poszczególnych elementów, czyszczeniem sprzętu bez względu na model. Niestety, zarówno w drukarkach, kserokopiarkach i innych urządzeniach elektronicznych występują awarię na które nie mamy wpływu. Dokładna konserwacja, okresowe przeglądy, dobranie odpowiednich tuszy są kluczem do bezawaryjnego użytkowania.

Najczęściej spotykane problemy w drukarkach atramentowych firmy Epson są następujące:

  • wciąganie papieru
  • samoczynnie migające diody w drukarce
  • zacinanie się papieru w drukarce
  • przepełnienie osadnika na zużyty tusz
  • głośno pracująca drukarka
  • uszkodzenie głowicy drukującej
  • pojawiające się błędy, np częste przypomnienia o konserwacji drukarki

Jeżeli któryś z powyższych wymienionych objawów dotyczy twojej drukarki, nie zastanawiaj się nad oddaniem jej do naszego serwisu. Bardzo często występujące objawy mogą się nasilać, a to może skutkować uszkodzeniem wielu innych elementów drukarki tym samym zwiększając koszta naprawy.

Tusze, tonery, części do drukarki Epson

W naszej ofercie nie zaprzestajemy tylko na naprawach oraz przeglądach technicznych urządzeń. W naszym sklepie dostępne są również oryginalne tonery oraz tusze, także po popularne zamienniki które często dorównują oryginałom za niższe pieniądze, dlatego warto rozważyć również inne możliwości.

Serwis drukarek, naprawa laptopów i komputerów

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w naprawianiu drukarek na terenie całej Łodzi. Mając na uwadze autoryzowane serwisy popularnych marek, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ceny nie zadowolą każdego. Dlatego powstała nasza firma, w której pracuje zespół bardzo doświadczonych ludzi, którzy znają się na awariach i wiedzą jak rozwiązywać problemy.